درباره فروشگاه اینترنتی سیستم مارکت

از امپرور سرویس تا سیستم مارکت

فروشگاه اینترنتی سیستم مارکت یکی از برند های زیر مجموعه امپرور سرویس می باشد که از سال 1392 شروع به فعالیت نمود.این شرکت که در زمینه های نرم افزاری مانند طراحی وبسایت و سخت افزاری مانند طراحی و تامین اتاق های سرور فعالیت دارد اکنون با برند سیستم مارکت فعالیت جدید دیگری را آغاز کرده است . از بزرگترین دغدغه های ما در این روزگار سخت واردات و ارائه لپ تاپ و سایر سخت افزار های سطح متوسط و اقتصادی با قیمت بسیار به صرفه برای قشر دانشجو و دانش آموز است به امید آنکه در عصر تکنولوژی هر انسانی به حداقل های زمانه خود دسترسی داشته باشد .
به یقین ما هر چیزی ارزش وارد کردن ندارد ، متاسفانه به دلیل سیر نزولی و بی منطق دلار طی سالیان گذشته بازار کشور ما بشدت تحت تاثیر قرار گرفته است و ترجیح اکثریت جامعه استفاده از حداقل های استاندارد می باشد اما کدام استاندارد ؟
در بازاری که هر وارد کننده توانایی انتخاب اجناس درجه 1 تا درجه دهم را دارد و هیچ استانداردی برای حداقل ها وجود ندارد ما تصمیم گرفتیم خود استاندارد خود را تعریف کنیم . و در اینجا ما هستیم و بازار سرشاری از لپ تاپ های استوک از کشورهای اروپایی تا ایالات متحده ، شکسته ، تعمیری ، پشت ویترینی و صد ها تنوع دیگر .اما انتخاب ما چه خواهد بود ؟
ما اعتبار خود را در این راه خواهیم گذاشت و هرگز لپ تاپ و سخت افزاری غیر از سخت افزار سالم و کم کارکرد انتخاب نخواهیم کرد . به همین علت سیستم هایی که آوازه خوبی در مداومت عمر خود ندارند جایی در لیست برند های ما ندارد . تک تک سیستم ها از نظر سخت افزاری و طول عمرتوسط کارشناسان ما بررسی شده و پس از فیلتر شدن از ده ها آیتم در لیست خرید ما جای می گیرند تا به دست شما مشتریان عزیز سپرده شود و بازهم اگر روزی ایرادی از این سیستم ها ظاهر شود ما با گارانتی و مهلت تست خود احتمال وقوع این رویداد که شما سیستمی غیر استاندارد و ریسک بالا را در کنار خود سالیان دراز نگه دارید به نزدیک صفر خواهد رسید.

استاندارد های واردات

آنچه می توانیم

بخشی از انبار ما

آرزوی قلبی ما

اولین و بزرگترین خواسته قلبی ما در سیستم مارکت آن است که آنقدر در کنار مان باشید تا روزی که بتوانیم در کنار هم بدون سختی و کوشش چندین ماهه و دلهره از افزایش ناگهانی قیمت بالاترین سیستم ها و بروزترین لپ تاپ های دنیا را از ما تهیه کنید و ما نیز کماکان متعهد به مشتری مداری خود باقی بمانیم .
اصل مطلب اینجاست که ما پس از فروش سیستم های خود تعهدی را شروع می کنیم که باید در آن سربلند باشیم تا بتوانیم بار دیگر صدای گرم شما را از پشت خطوط تلفن و سایر راه های پشتیبانی بشنویم .ما همیشه آماده هستیم تا در قبال محصولی که به شما فروخته ایم پاسخگو بمانیم و البته وفاداری شما را با تخفیف های بیشتر در خرید های بعدی سپاس گزار باشیم .